O naší společnosti

Cílem většiny podnikatelů je vybudování stabilní společnosti, naše firma vznikla pro to, aby usnadnila cestu našich zákazníků k úspěšnému byznysu a to právě založením jejich vlastní společnosti a poskytováním nezbytných služeb, které se k založení vážou.

Když jsme před 8 lety s touto činností začínali, zaregistrovali jsme velmi vysokou poptávku a to zejména proto, že se dnes jen málokdo odhodlá podstoupit byrokratický řetězec povinností a úkonů, které je třeba pro založení společnosti udělat. Ačkoliv má většina našich klientů zájem zejména o založení společnost, stále více lidí si u nás objednává i službu poskytnutí sídla, která umožní disponovat sídlem společnosti na prestižní pražské adrese.


Proč máme tak nízké ceny

Není to tak dlouho, co si museli zájemci o vlastní společnost vše zařizovat svépomocí. Postupně začínaly vznikat firmy, které začaly nabízet kompletní založení nebo nákup ready made společností. Vzhledem k malé konkurenci se ceny za založení rozhodně nedržely u země a řada poskytovatelů si za založení a prodej společností účtuje nehorázně vysoké sumy.

To je jeden z důvodů, proč se snažíme ukázat, že je možné poskytovat stejně kvalitní služby za nízké ceny. Nezaměřujeme se jen na zámožné podnikatele, věříme, že díky naší nízké cenové politice si mohou společnost založit i drobní podnikatelé a zájemci, kteří touží začít s podnikáním pod hlavičkou vlastní společnosti. U nás se platí jen za základní úkony, namísto vysokých provizí a dlouhého čekání vám nabídneme příjemné ceny a profesionální přístup.


Kompletní informovanost

Jsme si vědomi, že žádný učený z nebe nespadl a pokud máte jakékoliv dotazy, rádi Vám zdarma poskytneme plnou informovanost o celém procesu založení a o všech službách, které nabízíme. Dobře víme, že čas jsou Vaše peníze, a proto jsme zkrátili celý proces založení na maximálních 14 dní. Pokud potřebujete společnost co nejdříve, do 2 týdnů od Vaší poptávky Vám zajistíme kompletní založení společnosti!