Mystery Dinner Games s.r.o.
Emil Haas
Založení KOMPLET, sídlo firmy
Sme zo Slovenska a potrebovali sme si zalozit firmu aj v Cesku pre tunajsie aktivity. Firmu Zalozeni sro sme vybrali podla najnizsej ceny za mix zalozenia a virtualneho sidla na 2 roky, bonusom navyse bolo, ze zabezpecuju obe a tak sme to nemuseli riesit s 2 firmami. Napriek najnizsej cene boli sluzby velmi dobre, zalozenie bolo rychle, nepotrebovali sme nic studovat, vzdy ochotne vysvetlili, co treba spravit.
https://praha.mystery-dinner.com
Kamnářství, krby a kominictví s.r.o.
Jozef Bitala
Založení KOMPLET, sídlo firmy
Som zo Slovenska, dal som si zalozit firmu KAMNARSTVI. Bola velmi dobre emailova komunikacia, navstivil som aj osobne kancelariu na Jaurisovej, kde som im chcel dodat zo Slovenska overene doklady, a financie, kde je pravdou, ze toto zakladatelom nejako nevyslo, a boli nepritomni, a moja cesta zo Slovenska do Prahy bola taka, ze som sa s nimi nestretol. Ale i napriek tomuto malemu „skrabancu“ z ich strany som osobne prekvapeny, ako mi rychlo dokazali vytvorili firmu s.r.o. (nakolko som mal len fyzicku fimu v ČR), a ich praca a s rychlym vytvorenim firmy (1 tyzden) povazujem za profesionalne, neobycajne rychle, a s cenou a ich pracami ich povazujem za profesionalov, z jednych z najvyhodnejsich podmienok.
http://www.kamnarstvi.cz

Sklodar s.r.o.
Bc. Richard Bodeček
Založení KOMPLET
S Vašimi službami jsem byl spokojený. Nově založená společnost nabízí kusovou výrobu sklenic se jménem nebo obrázkem na přání. Sklenice s vypískovaným jménem jsou vhodné jako dárek k narozeninám, na vánoce, k promoci a mnoha dalším příležitostem. Pro vícekusové objednávky (např. firemní sklenice s logem) nabízíme množstevní slevu.
https://sklo-dar.cz

Auto Slavík Poděbrady s.r.o.
Ing. Vladimír Slavík
3x dceřiná společnost
Využili jsme služeb zalozeni.cz na doporučení, potřebovali jsme tři nové subjekty, vše bylo za pár dní hotové, celá ta záležitost zabrala asi hodinu z kanceláře + ověření na Czech Pointu, takže doporučuji všem.
http://www.autoslavik.cz
INR exim company s.r.o.
Mgr. Arkady Alexandrov, advokát
ready made společnost, sídlo společnosti
Pro své klienty využívám služeb zalozeni.cz, všechno funguje skvěle a rychle.
http://www.alexandrov.cz
Za Poříčskou branou 20 s.r.o.
Ing. Pavel Šigut
Založení KOMPLET
Využili jsme založení firmy přes zalozeni.cz již poněkolikáté a jako vždy jsme byli maximálně spokojeni s rychlostí i výsledkem. Založení firmy v ČR je pořád komplikované a díky vaší službě jsme měli s.r.o. doslova na pár kliknutí. Naši první firmu jsme zakládali svépomoci a jsme rádi, že to už nebudeme muset nikdy opakovat. Rádi vás opět využijeme pro naše další projekty.
http://www.eshopsystem.cz

basic idea s.r.o.
Emiliya Krumova
ready made společnost, sídlo společnosti
Velice si cením vaší ochoty při zajištění složitého převedení firmy kvůli nutnosti řešení na dálku ze zahraničí, vše je zapsané přesně a v pořádku. Ráda se na vás znovu obrátím.

Digital Consulting s.r.o.
Gabriela Šigutová
Založení KLASIK
Děkujeme za rychlé zajištění založení naší firmy a celý poskytnutý servis, mile nás překvapilo, jak rychle byla firma zapsaná.
http://www.digitalconsulting.cz
Mavo Software s.r.o.
Matouš Voldřich
Založení KOMPLET
Založení proběhlo bez problémů, 100% online a 100% transparentně. Každý krok je vysvětlen, pokrok jde přehledně sledovat online. Člověk se musí pouze dokopat 1x na Czech Point. Za mě naprostá spokojenost.