Ready made společnosti
Ready made společnost s plně splaceným základním kapitálem 200.000,- Kč.
8999,- KčNabízíme desítky ready made společností s plně splaceným kapitálem 200.000,- Kč, ne tedy korunový, tisícový nebo desetitisícový kapitál, ale standardních 200.000,- Kč. Pro náročnější klienty máme připravené prémiové ready made společnosti s kapitálem 500.000,- Kč a nebo dokonce i s kapitálem jeden milón korun.

Nespornou výhodou ready made společnosti je kromě již zmíněných vysokých kapitálů, také skutečnost, že s těmito společnosti můžete podnikat ze dne na den, respektive od jmenování nového jednatele. V nabídce máme i doplňkovou službu EXPRESS převod, kdy dochází k zápisu veškerých změn do obchodního rejstříku do druhého pracovního dne.

Koupit naší ready made společnost je velmi pohodlné. Objednávku, vyplnění online formuláře, příjem dokumentů k převodu společnosti a platbu zvládnete z pohodlí domova. Vaším jediným úkolem je dojít na poštu s CzechPointem, kde úředně ověříte podpis na kupní smlouvě a dalších dokumentech k převodu společnosti a tyto dokomenty nám zašlete nebo donesete do naší kanceláře. My se již postaráme o samotný převod na rejstříkovém soudu nebo v případě varianty EXPRESS u notáře přímým zápisem do obchodního rejstříku

Kompletní seznam ready made společností k okamžitému prodeji naleznete na prodej s.r.o.