Sídlo firmy
Sídlo firmy včetně příjmu pošty a scanování na 1. rok
1777,- Kč/rokVelká část našich zákazníků využívá i příplatkovu službu poskytnutí sídla firmy. Důvodů, proč využít velmi oblíbené služby tzv. virtuálního sídla je celá řada, nejčastějším důvodem našich klientů je však umístění sídla jejich vznikající společnosti na lukrativní adrese v progresivně rostoucí lokalitě Prahy 4 - Michle. Důležitá je také otázka ochrany vlastního majetku či budoucí úvahy nad vstupem případného investora - umístěním sídla firmy v objektu, kde obvykle majitel či jednatel bydlí podstatně zvyšuje riziko např. exekuce, pokud by firma měla jakékoli potíže s bonitou.

Ne každá firma má také v začátkách k dispozici kanceláře či jiné prostory, kam jde sídlo umístit - nájemní smlouva k bytu, kde žije zakladatel, totiž nestačí, a sehnat souhlas družstva, majitele objektu, pronajímatele či dokonce všech vlastníků domu je často velmi komplikované, či nereálné - zatímco objednání příplatkové služby sídla firmy ve výši pár tisíc korun za rok vyřeší všechny problémy najednou.

Jak zřídíte virtuální sídlo při objednání sídla firmy u nás? Ne, nemusíte vyplňovat nic navíc - stačí tuto možnost zvolit přímo v objednávce, vše zařídíme za vás přímo při založení firmy - žádné dokládání souhlasů s umístěním sídla, ověřených výpisů z katastru nemovitosti, plných mocí dalších spoluvlastníků nemovitosti. To vše za zvýhodněnou cenu 1777 Kč na rok či 3199 Kč na dva roky. Další období vás pak budou stát pouze 2376 Kč+DPH za rok viz ceník pro sídlo firmy- lepší nabídku na trhu těžko seženete a výhody, včetně příjmu a skenování pošty, naplní všechny vaše potřeby související s administrativou okolo pošty související s vaším podnikáním - vaše dopisy vám, narozdíl od sídla doma, příjdou do emailu i v době, kdy budete na dovolené, místo toho, abyste se obávali, jestli se nevrátí z pošty zpět odesílateli, než se vrátíte.

Využijte akční ceny sídla ještě dnes a objednejte si svoji firmu se sídlem za nejlepší cenu na trhu!