Založení sro
kompletní založení společnosti podle Vašich představ.
6888,- KčNaší hlavní činností je založení s.r.o. přesně podle Vašich požadavků v co nejkratším možném čase. Nabízíme Vám co nejvíce automatizovaný proces založení, od objednávky, přes on-line vyplnění formuláře, až po upozornění o každém kroku založení Vaší společnosti. To nám umožňuje efektivně zakládat společnosti on-line a korespondenčně, ať se nacházíte kdekoliv v ČR nebo v zahraničí. Jsme Vám k dispozici na emailu, telefonu nebo u nás v kanceláři v Praze, kde Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy, poradíme s výběrem živností nebo Vám střihneme společnost na klíč, přesně podle Vašich představ a přání.

Cena obsahuje veškeré poplatky notáři za sepsání zakladatelské listiny respektive společenské smlouvy, živnostenská oprávnění, poplatky za zápis do obchodního rejstříku, stejnopis notářského zápisu, tudíž cena je konečná. Za pouhých 6999,- Kč máte k dispozici hotovou společnost, s kterou můžete ihned po zapsání do obchodního rejstříku podnikat. Jedná se o kompletní založení s.r.o. na klíč , které končí přidělením IČO a zapsáním společnosti do obchodního rejstříku.

Jedinou Vaší součinností je návštěva CzechPointu, kde ověříte několik podpisů na dokumentech a jednatelé získají výpis z rejstříku trestů. Následně veškeré dokumenty zašlete poštou nebo osobně donesete do naší kanceláře, ostatní již uděláme za Vás.

Založili jsme stovky společností a věříme, že patříme ke špičce v zakládání firem v celé ČR.

Mimo jiné nabízíme v akci na jeden či dva roky doplňkovou službu sídla společnosti v Praze a v Brně nebo složení kapitálu 200.000, 500.000 nebo milion korun českých. Z toho plyne, že jsme schopni Vám dodat ucelené řešení v zakládaní společností od poskytnutí sídla, složení vyššího základního kapitálu až po samou realizaci založení s.r.o.